Wiktor i Michalina – wspólne chwile na mieście

09 lipca, 2018 kp_admin Blog 0 comments

Fotografia Gorzów /Rodzinna Fotografia / Fotografia Lifestyle / Noworodkowa/ Sesja Domowa / Fotografia Dokumentalna / Gorzów Wielkopolski

Nie wiem czy wiecie, ale po wiem Wam w tajemnicy, że odnotowuje objawy delikatnego uzależnienia moją fotografią. Niezmiernie mnie to cieszy i dokleja PIÓREK do mojego przekonania, że to co robię jest świetną robotą. Dla mnie to zaszczyt, a Wy macie te wspomnienia zapisane w albumach na zawsze. Ale w sumie to taki mały wstęp do tego co zobaczycie za chwilę.

Kiedy Ewelina napisała do mnie o termin sesji, zaczęłam się zastanawiać, czy czasem nie pomyliła facebookowych okienek.  W sumie to byłam pewna, że pomyliła, bo przecież nie tak całkiem dawno widzieliśmy się na sesji domowej. Kiedy po raz kolejny odczytałam treść wiadomości, stwierdziłam, że jednak ona dotyczy mnie. Hmmmm…. Z entuzjazmem i wielką sympatią po raz kolejny odwiedziłam Szczecin.

Po raz kolejny i z nieustanną fascynacją każdej małej chwili zapraszam Was do rejestrowania przygody zwanej życiem. Codzienność jest za piękna, aby przechodzić obok niej obojętnie 🙂 Miłego!

 

Dziękuję pięknie 🙂

P.S. Uściski dla Michaliny i Wiktora

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *